Ako pomôcť?

 

Ďakujeme každému, kto myslí na našich psíkov v hlavne v zime.

Momentálne z materiálnej pomoci najviac potrebujeme uteráky, plachty, osušky, posteľné obliečky, savé podložky pod šteniatka.  

Pokiaľ by ste psíkom chceli spraviť radosť preferujeme granulované krmivo BRIT (českého výrobcu) s ktorým máme dlhodobo veľmi dobré skúsenosti. Iný typ krmiva len po konzultácii. Taktiež uvítame gumené hračky pre väčšie psíky či uzle, prípadne drevitú vlnu.

Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že si príspevok prečítate predtým ako budete psíky chcieť obdarovať.

  


Ak chcete pomôcť, ale materiál nemáte:
- pokúste sa nájsť psíkom nový domov tým že budete zdieľať naše albumy
- môžete sa stať dobrovoľným spolupracovníkom KS
- pomôžte rozšíriť osvetu KS
- snažte sa okolo seba znížiť príčiny túlavých a vyhodených psov.

 MG 9704

Chcete sa stať dobrovoľníkom?
Máte záujem pomôcť našim psíkom napríklad ich venčením dobrovoľne bez nároku na honorár? V takom prípade stačí zavolať a dohodnúť si presný čas  venčenia   a následne osobne navštíviť naše zariadenie. Venčenie je možné utorok až piatok v čase od 9:00 hod. do 14:00 hod.  Pri prvej návšteve je potrebné z vašej strany podpísať dokument obsahujúci informácie o tom, že sa stávate dobrovoľníkom KS Zvolen a preberáte zodpovednosť za psíka počas doby venčenia. Venčiť a pomáhať môžu len osoby staršie ako 18 rokov, osoby od 15 rokov len s doprovodom dospelej osoby. Psíky budú prideľované podľa fyzických schopností konkrétneho pomocníka. Uvedený dokument samozrejme nezaväzuje k nijakej práci ani pravidelnému navštevovaniu KS, ide len o dobrovoľnú výpomoc.

  

03

Joomla templates by a4joomla