štvrtok, 17. jún 2021

HEKTOR

Hektor
Vek:  10/2019
Pohlavie: pes
Katrácia: áno
Výška: 55 cm
Váha: 26,5 kg
Psy :
Fenky: áno
Mačky: nie
Deti: áno
Hektor je kríženec úžasného, oddaného, no asi najviac odsudzovaného a nepochopeného plemena nazývaného tiež bojové. Žiaľ práve tieto psíky sú preto často používané na zápasy a ich dobrá a láskavá povaha k rodine je prehliadaná. Ľudia ich vidia skôr ako ohrozenie a niečo zlé, ako psov s veľkým srdcom a nekonečnou láskou k majiteľovi.  Množitelia ich bezhlavo množia aj napriek tomu ,že sú ich plné útulky a oni doplácajú na ľudskú hlúposť.
Hektor je krásny príklad všetkého. Už tak mladý si prešiel pravdepodobne zápasmi. Neskôr ho zachránil starší pán, ktorý mal síce pekný úmysel, no nebol schopný sa o psíka postarať a keďže mal Hektor problém so srsťou nemal peniaze na veterinu a jeho liečbu. Daroval ho teda rómom vraj v domnení, že oni sa postarajú. Zase sklamaný a odstrčený Hektor skončil na reťazi samozrejme bez liečby a starostlivosti, ktorú potreboval.
Darovanie psíka do "dobrých rúk " nie vždy skončí dobre. Týrané, nemilované a neustále posúvané psíča nezažilo lásku, nemalo skutočný domov ,nikdy nebolo súčasťou rodiny. Je to ich údel?
Človek by si myslel ,že Hektor na ľudí zanevrie, keďže mu spôsobili toľko bolesti ,no nie je tomu tak. Hektor je úžasný psík, čo ľudí priam zbožňuje, zbožňuje ich pozornosť, užíva si každé pohladenie a každé milé slovo doslova hltá s láskou. Vo svojom nešťastnom živote má teraz iskierku nádeje ,že môže začať iný život, ten skutočný. My veríme v jeho šťastie a že si všetkým tým ťažkým neprešiel len tak ,veríme že nájde svoju ľudskú polovičku a už nikdy nezažije krutosť ktorej je človek schopný.
0918505254, 0915699756

Joomla templates by a4joomla