Ako pomôcť?

 

Ďakujeme každému, kto myslí na našich psíkov v hlavne v zime.

Momentálne z materiálnej pomoci najviac potrebujeme uteráky, plachty, osušky, posteľné obliečky, savé podložky pod šteniatka.  

Pokiaľ by ste psíkom chceli spraviť radosť preferujeme granulované krmivo BRIT (českého výrobcu) s ktorým máme dlhodobo veľmi dobré skúsenosti. Iný typ krmiva len po konzultácii. Taktiež uvítame gumené hračky pre väčšie psíky či uzle, prípadne drevitú vlnu.

Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že si príspevok prečítate predtým ako budete psíky chcieť obdarovať.

  


Ak chcete pomôcť, ale materiál nemáte:
- pokúste sa nájsť psíkom nový domov tým že budete zdieľať naše albumy
- môžete sa stať dobrovoľným spolupracovníkom KS
- pomôžte rozšíriť osvetu KS
- snažte sa okolo seba znížiť príčiny túlavých a vyhodených psov.

 MG 9704


Chcete sa stať dobrovoľníkom?
Máte záujem pomôcť dobrovoľne bez nároku na honorár? Alebo len tak občas prísť a venčiť psíkov? V takom prípade stačí prísť na KS v čase otváracích hodín (utorok až piatok v čase od 13 hod. do 14,30 hod.). Pri prvej návšteve je nutné podpísať dokument obsahujúci informácie, že sa stávate dobrovoľným pracovníkom KS a preberáte na seba zodpovednosť za psíka počas venčenia. Venčiť a pomáhať môžu osoby akéhokolvek veku, ak ale nemajú občiansky preukaz, daný dokument musí podpísať zástupca (rodič). Psíky sú následne prideľované podľa fyzických schopností konkrétneho pomocníka. Daný dokument samozrejme nezaväzuje k nijakej práci ani pravidelnému navštevovaniu KS, ide o čisto dobrovoľnú výpomoc.

03

Joomla templates by a4joomla