pondelok, 22. júl 2019

BAFO

Bafo
Vek: 1/2011
Rasa: x Nemecky ovčiak
Pohlavie : pes
Kastrácia :áno
Výška : 67 cm
Váha : 25,8 kg
Deti: áno
Psy a fenky: áno
Mačky : áno
Povaha: Narodil som sa, ako krasne mohutné šteniatko a dostal som sa do firmy, kde som mal strážiť. Počul som, že som pracovne plemeno a teda strážiť by mala byť moja práca. Nevedel som ako to robiť ja som ľudí aj zvieratká miloval. Ako čas letel ani skončil som na reťazi pri osarpanej starej bude. Už si nepamätám, kedy ma tam priviazali, ani kto to spravil. Pokojne som čakal a tváril som sa, že strazim. Firma zanikla a ja som tam ostal sám. Mal ma chovať niekdajší SBS kar starší pán co tam chodil ešte za jedným psíkom. Ten psík bol v areáli na voľno a braval si ho aj von. Mňa však nechali priviazaného. Neviem co som spravil. Možno som neposluchol, naozaj si nepamätám, sluch mi už tak dobre neslúži, možno som nepočul. Krmenie nekvalitnou stravou a veľmi sporadicky, bol som stále hladný, no tíško som čakal a bol poslušný. Ved ak budem ticho a budem poslúchať, isto ma niekto nachová dá mi piť a možno , naozaj možno, ak budem veľmi poslúchať, ma aj pustia. Chodilo tadiaľ dosť ľudí, no nik to nespravil a ja som naozaj tíško čakal. Až si jedna pani všimla, že mám na chvostiku veľkú hrču. To už som nemal síl. Asi som už nečakal na jedlo, ani voľnosť, či pohladenie. Čakal som na deň, kedy už nebudem pociťovať hlad, žiaľ, smútok, či zimu. Čakal som na to, ako na vykúpenie. Jeden deň sa však odlisoval od ostatných, ani neviem prečo, ale zrazu bolo okolo mňa kopec ludi a rozprávali sa o mne. Vraj som pani nebol ľahostajný a vraj zavolala políciu a oni kontaktovali útulok a všetci ma prišli pozrieť. Bol som prekvapený prečo sa o mňa zaujíma toľko ľudí, keď som bol len špinavá a smrdkajuca kôpka umierajúceho nešťastia, niekde zabudnutá a nejakej firme, ako kopec iných psov. Trosku som sa začal báť, no potom sa mi prihovorila milá slečna, ktorá mi tvrdila, že pokiaľ s nou pôjdem budem mat plne bruško a mekucky peliesok. Ako poviem vám pravdu, vôbec som jej nerozumel. Co je mať plne bruško? A už vôbec som nechápal, čo je peliesok. Ale povedal som si, že už mi je to jedno, možno ma práve ona zbaví trápenia a mňa už nič nebude bolieť. Ved horšie to už byť nemôže, či? Šiel som a poviem vám, dobre som spravil.
Hrcu co som mal, bol vraj nádor a nebol, len jeden. Mal som ho na chvoste, aj na aemennikoch. Vraj keby ma kastrovali, tak ho tam nemám. Noooo dáva to logiku a tak ma vykastrovali a odstránili hrce. Dostal som lieky a pomaličky mi začali dávať papať. Vraj to najlepšie, čo tam majú a naozaj to bola mnamka. Od toho dňa mi vravia zlatko, zlatíčko, chúďatko naše a podobne a ešte, že ma majú radi. Co to znamená? Dúfam, že nie to, že ma dajú na reťaz. Zatiaľ mám stále plnú misku, veľmi kvalitného papania, keďže som vraj stále chudý a môžem si aj pobezkat s kamošmi. Je nás tu totiž viac, čo majú lepšie, či horšie zážitky. No teraz sa už nik z nás nevzdáva a čaká na milujucu rodinku, lebo som sa tu dopočul, že život môže byť ešte krajší a teda neviem, no rad by som to ešte zažil.
PS: baby tvrdia, že som vôbec nebol zlý, že zlý bol človek co ma tam uviazal. Vraj som zlatíčko, čo nič nenici, len si pokojne lezka a neublizim ani muche. No nejdem sa hádať, asi to tak bude.
Ak chcete splniť Bafovi jeho veľký sen o novej rodinke volajte 0918505254 alebo 0915699756

Joomla templates by a4joomla